Plugins - CMB2 - Development (trunk) - en to nl translation catalogue (147 entries)

en: Your text may be truncated.
nl: Je tekst kan verknipt zijn.

en: Characters
nl: Tekens

en: Characters left
nl: Tekens over

en: Words
nl: Woorden

en: Words left
nl: Woorden over

note: translators: %s: register_routes()
en: Method '%s' must be overridden.
nl: Methode '%s' moet worden overschreven.

en: %s &mdash; Updated!
nl: %s &mdash; Bijgewerkt!

en: %1$s should be implemented by the extended class.
nl: %1$s moet worden geïmplementeerd door de uitgebreide klasse.

en: Remove Row
nl: Rij Verwijderen

en: Nothing to update.
nl: Niets om te updaten.

en: Settings updated.
nl: Instellingen geüpdatet.

en: Theme Options
nl: Thema opties

note: translators: %s: name of CMB2 box (panel)
en: Toggle panel: %s
nl: Wissel paneel: %s

en: Custom CMB2 field type classes must extend CMB2_Type_Base.
nl: Eigen CMB2 veldtypes moeten afgeleid zijn van CMB2_Type_Base.

en: Will show in REST API "editable" contexts only (`POST` requests).
nl: Toont in REST API alleen "editable" contexts (`POST` verzoeken).

en: REST Editable Test Text
nl: REST Bewerkbare Test Tekst

en: Will show in the REST API for this box and for pages.
nl: Wordt weergegeven in de REST API voor deze box en voor pagina's.

en: REST Test Text
nl: REST Test Tekst

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
nl: Bereik waaronder de aanvraag gedaan wordt; bepaalt de velden die aanwezig zijn in de reactie.

en: Limit results to those matching a string.
nl: Beperk resultaten tot welke overeenkomen met een string.

en: Maximum number of items to be returned in result set.
nl: Het maximum aantal items dat getoond moet worden in de resultaten.

en: Current page of the collection.
nl: Huidige pagina van de collectie.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
nl: Methode '%s' niet geïmplementeerd. Moet worden overschreven in een sub klasse.

en: Value Error for %s
nl: Waardefout voor %s

en: No field found by that id.
nl: Geen veld gevonden voor dat id.

en: CMB2 Field value cannot be modified without the object_id and object_type parameters specified.
nl: CMB2 Veld waarde kan niet bewerkt worden zonder de waardes object_id en object_type op te geven.

en: CMB2 Field value cannot be updated without the value parameter specified.
nl: CMB2 veld waarde kan niet worden geüpdatet zonder de "value" parameter op te geven.

en: To view or modify the field's value, the 'object_id' and 'object_type' arguments are required.
nl: Om dit veld te bekijken of bewerken, zijn de argumenten 'object_id' en 'object_type' vereist.

en: When the '_rendered' argument is passed, the renderable field attributes will be returned fully rendered. By default, the names of the callback handers for the renderable attributes will be returned.
nl: Wanneer het '_rendered' argument wordt doorgegeven, worden de volledig te renderen attributen van het veld teruggegeven. Standaard worden de namen van de callback handlers voor de te renderen attributen teruggegeven.

en: Includes the box object which the fields are registered to in the response.
nl: Bevat het box object waarvan de velden zijn geregistreerd in de response.

en: No boxes found.
nl: Geen boxen gevonden.

en: Includes the fully rendered attributes, 'form_open', 'form_close', as well as the enqueued 'js_dependencies' script handles, and 'css_dependencies' stylesheet handles.
nl: Bevat de volledig gerenderde attributen 'form_open' en 'form_close', alsmede de in de wachtrij geplaatste script handles 'js_dependencies' en stijl handles 'css_dependencies'.

en: Includes the registered fields for the box in the response.
nl: Bevat de geregistreerde velden voor de box in de response.

en: The title for the object.
nl: De title voor het object.

en: The id for the object.
nl: Het ID voor het object.

en: A human-readable description of the object.
nl: Een voor de mens leesbare beschrijving van het object.

en: No box found by that id. A box needs to be registered with the "show_in_rest" parameter configured.
nl: Geen box gevonden met dat id. Een box moet worden geregistreerd met een geconfigureerde "show_in_rest" parameter.

en: This box does not have write permissions.
nl: Deze box heeft geen schrijfrechten.

en: This box does not have read permissions.
nl: Deze box heeft geen leesrechten.

en: Invalid %1$s method: %2$s
nl: Ongeldige %1$s methode: %2$s

en: Invalid %1$s property: %2$s
nl: Ongeldige %1$s eigenschap: %2$s

en: %1$s was called with a parameter that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s werd aangeroepen met een parameter die is <strong>verouderd</strong> sinds versie %2$s zonder beschikbaar alternatief .

en: %1$s was called with a parameter that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
nl: %1$s werd aangeroepen met een parameter die is <strong>verouderd</strong> sinds versie %2$s! %3$s

en: Using the "%1$s" field parameter as a callback has been deprecated in favor of the "%2$s" parameter.
nl: Het gebruik van de veldparameter "%1$s" als callback is verouderd ten gunste van de parameter "%2$s".

en: The "%1$s" field parameter has been deprecated in favor of the "%2$s" parameter.
nl: De "%1$s" veldparameter is verouderd ten gunste van de "%2$s" parameter.

note: translators: %s: link to codex.wordpress.org/Embeds
en: Enter a youtube, twitter, or instagram URL. Supports services listed at %s.
nl: Voer een YouTube, Twitter of Instagram URL in. Ondersteunt diensten vermeld op %s.

en: Hey there, I'm a read-only field
nl: Hee daar, ik ben een alleen-lezen veld

en: Read-only Disabled Field
nl: Uitgeschakeld alleen-lezen veld

note: translators: 1: results for. 2: link to codex.wordpress.org/Embeds
en: No oEmbed Results Found for %1$s. View more info at %2$s.
nl: Geen oEmbed resultaten gevonden voor %1$s. Bekijk meer informatie op %2$s.

en: Sorry, this field does not have a cmb_id specified.
nl: Dit veld heeft geen 'cmb_id' gespecificeerd.

en: Custom Rendered Field
nl: Custom Rendered Veld

en: Term metaboxes configuration requires a "taxonomies" parameter.
nl: Term Metaboxes vereist de parameter 'taxonomies'.

en: Term Metadata is a WordPress 4.4+ feature. Please upgrade your WordPress install.
nl: Term Metadata is een WordPress 4.4+ functie. Gelieve je WordPress installatie te upgraden.

en: Arbitrary Term Field
nl: Willekeurig term veld

en: Term Image
nl: Term afbeelding

en: Category Metabox
nl: Categorie metabox

note: Description of the plugin
en: CMB2 will create metaboxes and forms with custom fields that will blow your mind.
nl: CMB2 maakt metaboxes en formulieren met custom fields waarvan je uit je dak gaat.

en: Save
nl: Opslaan

en: Add or Upload File
nl: Bestand toevoegen of uploaden

en: Add or Upload Files
nl: Bestanden toevoegen of uploaden

en: No terms
nl: Geen termen

en: Add Row
nl: Voeg Rij Toe

en: Select / Deselect All
nl: Alle selecteren / deselecteren

en: Download
nl: Downloaden

en: File:
nl: Bestand:

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: Use these files
nl: Gebruik deze bestanden

en: Use this file
nl: Gebruik dit bestand

en: Now
nl: Nu

en: Second
nl: Seconde

en: Minute
nl: Minuut

en: Hour
nl: Uur

en: Time
nl: Tijd

en: Choose Time
nl: Kies tijd

en: Done
nl: Klaar

en: Today
nl: Vandaag

en: Prev
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Jan, Feb, Mar, Apr, May, Jun, Jul, Aug, Sep, Oct, Nov, Dec
nl: Jan, Feb, Maa, Apr, Mei, Jun, Jul, Aug, Sep, Okt, Nov, Dec

en: January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December
nl: Januari, Februari, Maart, April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, November, December

en: Sun, Mon, Tue, Wed, Thu, Fri, Sat
nl: Zon, Maa, Din, Woe, Don, Vri, Zat

en: Su, Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
nl: Zo, Ma, Di, Wo, Do, Vr, Za

en: Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday
nl: Zondag, Maandag, Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag, Zaterdag

[ctx: Valid formatDate string for jquery-ui datepicker]
en: mm/dd/yy
nl: mm/dd/jj

en: Current Color
nl: Huidige kleur

en: Select Color
nl: Kleur selecteren

en: Default
nl: Standaard

en: Clear
nl: Wissen

en: None
nl: Geen

en: Remove Group
nl: Verwijder Groep

en: Add Group
nl: Voeg Groep Toe

en: Remove Embed
nl: Verwijder Embed

en: Please Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: Metabox configuration is required to have an ID parameter.
nl: Voor de configuratie van Metabox is een ID nodig.

en: Site Background Color
nl: Achtergrondkleur Site

en: User Field
nl: Gebruiker Veld

en: Linkedin URL
nl: LinkedIn URL

en: User Profile Metabox
nl: Gebruikersprofiel Metabox

en: Image Caption
nl: Afbeelding bijschrift

en: Entry Image
nl: Entry afbeelding

en: Write a short description for this entry
nl: Schrijf een korte beschrijving voor dit bericht

en: Description
nl: Beschrijving

en: Entry Title
nl: Titel

en: Remove Entry
nl: Verwijder regel

en: Add Another Entry
nl: Nog een invoer toevoegen

en: Entry {#}
nl: Invoer {#}

en: Generates reusable form entries
nl: Genereert herbruikbare formulierinvoer

en: Repeating Field Group
nl: Herhalend Veld Groep

en: About Page Metabox
nl: Over pagina metabox

en: Upload or add multiple images/attachments.
nl: Upload of voeg meerdere afbeeldingen/bijlagen toe.

en: Multiple Files
nl: Meerdere Bestanden

en: Upload an image or enter a URL.
nl: Upload een afbeelding of voer een URL in.

en: Test Image
nl: Test Afbeelding

en: Check Three
nl: Derde controle

en: Check Two
nl: Tweede controle

en: Check One
nl: Eerste controle

en: Test Multi Checkbox
nl: Test selectievakjes

en: Test Checkbox
nl: Test Selectievakjes

en: Test Taxonomy Multi Checkbox
nl: Test taxonomie selectievakjes

en: Test Taxonomy Select
nl: Test taxonomie selecteren

en: Test Taxonomy Radio
nl: Test taxonomie radio

en: Test Radio
nl: Test radio

en: Test Radio inline
nl: Test radio inline

en: Option Three
nl: Optie drie

en: Option Two
nl: Optie twee

en: Option One
nl: Optie één

en: Test Select
nl: Test Selecteren

en: This is a title description
nl: Dit is de beschrijving van de titel

en: Test Title Weeeee
nl: Test titel Weeeee

en: Test Text Area for Code
nl: Test tekstgebied voor code

en: Test Text Area Small
nl: Test klein tekstgebied

en: Test Text Area
nl: Test tekstgebied

en: Test Color Picker
nl: Test Kleurenkiezer

en: Test Money
nl: Test Geld

en: Test Date/Time Picker Combo (UNIX timestamp)
nl: Test Datum/Tijd Kiezer Combo (UNIX tijdstempel)

en: Test Date Picker (UNIX timestamp)
nl: Test datumkiezer (UNIX tijdstempel)

en: Test Date Picker
nl: Test datumkiezer

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Test Time
nl: Test Tijd

en: Test Text Email
nl: Test tekst e-mail

en: Website URL
nl: Site URL

en: Test Text Medium
nl: Test tekst middel

en: Test Text Small
nl: Korte Test Tekst

en: field description (optional)
nl: beschrijving veld (optioneel)

en: Test Text
nl: Test Tekst
